محمودزاده:

مسكن ملی، باقی مانده مسكن مهر نیست

مسكن ملی، باقی مانده مسكن مهر نیست

معاون مسكن و ساختمان این ادعا را كه واحدهای مسكونی افتتاح شده در اول آبان 99 با حضور رئیس جمهور باقیمانده واحدهای مسكونی مهر است رد كرد و اظهار داشت: اول آبان امسال، 400 هزار واحد مسكن ملی با حضور رئیس جمهور تعیین تكلیف شد.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان در نشست پیگیری طرح اقدام ملی مسکن که به شکل ویدئوکنفرانس با استانها برگزار شد، ضمن رد این ادعا از طرف برخی که طرح اقدام ملی مسکن همان واحدهای باقیمانده مسکن مهر است، اظهار داشت: روز پنجشنبه اول آبان به دستور رئیس جمهور و با حضور وزیر راه و شهرسازی، ۴۰۰ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن تعیین تکلیف شد.
محمودزاده ادعای مطرح شده با این مضمون را که واحدهای مسکن ملی همان مسکن مهر است را رد کرد و اظهار داشت: از ۱۱۵۶۰ واحد مسکن ملی که افتتاح شد، حدود ۳۲۴۶ واحد در استانها و ادارات کل استانی، ۱۶۱۰ واحد در شهرهای جدید و ۶۷۰۴ واحد در بافت های فرسوده است.
محمودزاده تصریح کرد: دو مصوبه در سال های ۹۴ و ۹۶ یکی از طرف هیات دولت و دیگری از طرف شورای عالی مسکن مصوب و ابلاغ گردید با این مضمون که پروژه های کمتر از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی مسکن مهر و یا پروژه های فاقد متقاضی از سرفصل مسکن مهر بعنوان پروژه های بلاتکلیف بیرون بروند که اینکار انجام شد و بعضی از آنها به اجرای طرح مسکن ملی متصل شدند.
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام نمود: از ۱۱۵۶۰ واحد افتتاح شده مسکن ملی که اول آبان با حضور رئیس جمهور افتتاح و بهره برداری شد کمتر از ۲۰۰۰ واحد مسکن مهری است که به طرح اقدام ملی مسکن متصل شدند و با تمهیدات دولت به جریان تولید مسکن پیوستند.1399/08/09
14:00:27
5.0 / 5
1166
تگهای خبر: پروژه , تولید , شهر , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پلات