دیدار تعدادی از امرای ارتش با وزیر راه و شهرسازی

دیدار تعدادی از امرای ارتش با وزیر راه و شهرسازی

به گزارش پلات تعدادی از امرای ارتش با حضور در ساختمان دادمان با وزیر راه و شهرسازی دیدار کردند.



به گزارش پلات به نقل از وزارت راه و شهرسازی، ظهر امروز، تعدادی از امرای ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی، با رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی دیدار کردند.
در این دیدار امیر دریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش و فرمانده قرارگاه مسکن این نیرو، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فر، فرمانده نیروی پدافند هوایی، امیر سرتیپ امیررضا خرم طوسی و مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش حضور داشتند.
محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد، معاون وزیر و رئیس سازمان بنادر و دریانوردی و سیاوش امیرمکری، سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از دیگر حاضران در این نشست بودند.
در این نشست، امرای ارتش ضمن تبریک به رستم قاسمی به خاطر انتصاب وی در مقام وزارت راه و شهرسازی، به بیان برخی دغدغه های خود در این عرصه پرداختند.
رفع تعارضات منافع ارتش و وزارت راه و شهرسازی، تأمین واحدهای مسکونی و سازمانی برای پرسنل ارتش و مسائل در ارتباط با ترانزیت و حمل و نقل همچون موارد مطرح شده در این نشست بود.

1400/06/22
11:05:36
5.0 / 5
214
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات