نارضایتی وزیر تعاون از بی نظمی پروازهای آسمان

نارضایتی وزیر تعاون از بی نظمی پروازهای آسمان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: از پروازهای نامنظم شرکت هواپیمایی آسمان ناراضی هستیم و تلاشمان بر این است تا به این حوزه نظم و نظام ببخشیم.به گزارش پلات به نقل از مهر، حجت الله عبدالملکی عصر شنبه در حاشیه شورای اداری اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار نمود: پروازهای نامنظم شرکت هواپیمایی آسمان دامن ما را هم گرفت و لغو پرواز را در روز گذشته شاهد بودیم.
وی خاطرنشان کرد: این مورد نباید بیشتر از این ادامه پیدا کند چون که حق مردم است که در پروازهای هوایی بموقع سفر خویش را انجام دهند و این حق الناس است که کسی بخواهد اجحافی را مرتکب شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مسؤلان استان اردبیل قول مساعد داد تا نسبت به نظم بخشی پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان زیر نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدامات مؤثری را انجام داده و در این حوزه به ناهماهنگی ها آخر دهد.
شاگرد اول اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به اردبیل خواهیم شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مدیران بانکهای رفاه و توسعه تعاون خواست تا هر چه سریع تر پرداخت تسهیلات برای طرح های مصوب در مسافرت رئیس جمهور را اختصاص دهند تا ما بتوانیم رضایت مردم را فراهم نماییم.
عبدالملکی اظهار داشت: ما در این بخش شاگرد اول بوده و اقدامات مؤثری را در اجرای مصوبات شاهد و ناظر باشیم.
اجازه ندادیم پرداختی به بازنشستگان یک روز به تأخیر بیفتد
وی به عدم حضور مدیران صندوق بازنشستگی و تأمین اجتماعی در مسافرت به اردبیل اشاره نمود و اضافه کرد: این دو مدیر درگیر پرداخت حقوق آخر ماه هستند و تلاششان بر این است تا بازنشستگان حقوق خویش را تا آخر امروز دریافت نمایند.
عبدالملکی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: هر چند در اواخر دولت گذشته اعلام می کردند که در دولت سیزدهم توان پرداخت حقوق برای کارکنان و بازنشستگان وجود ندارد اما در چند ماه گذشته تلاش کردیم تا پرداختی ها را بموقع برای بازنشستگان و مستمری بگیران انجام دهیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: معادل ۷۰ درصد پرداختی حقوق در ارتباط با حوزه بازنشستگان و مستمری بگیران است که حتی با یک روز تأخیر این پرداختی ها را در ماه های گذشته انجام دادیم.

1401/02/31
21:23:51
5.0 / 5
203
تگهای خبر: جت , سفر , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پلات