از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ شهریورماه در ایران ایر

پروازهای رفت اربعین ۲ میلیون تومان شد

پروازهای رفت اربعین ۲ میلیون تومان شد

به گزارش پلات، سخنگوی ایران ایر اظهار داشت که پروازهای این شرکت به مقصد نجف، از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ شهریورماه با مبلغ دو میلیون تومان به جای سه میلیون عرضه می شود.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، حسام قربانعلی در جمع خبرنگاران اظهار نمود: هواپیمای جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ شهریور، پروازهای رفت ازمبدا فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه نجف را از راه سامانه فروش اینترنتی به آدرس ebooking.iranair.com با مبلغ دو میلیون تومان به جای سه میلیون تومان، عرضه نموده است.
سخنگوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران همینطور تصریح کرد: در بعضی از روزها در مسیرهای رفت و برگشت هم امکان دارد ظرفیت های مختصری باز شود که افراد می توانند با رفتن به ebooking.iranair.com نسبت به خرید بلیت اقدام نمایند.
به نظر می آید با عنایت به نزدیک شدن به روز اربعین در تاریخ ۲۶ شهریورماه و در حالیکه زائرین در ایام پیش از این تاریخ و بعد از آن به بازگشت از عتبات عالیات اقدام می کنند، این تصمیم برای پیشگیری از پروازهای یک سر خالی از فرودگاه نجف به ایران صورت گرفته است، در حالیکه به گفته سرپرست ایران ایر، حتی اگر ۱۰۰ درصد پروازها به صورت رفت وبرگشت با ظرفیت پر صورت گیرد باز هم نرخ بلیت شش میلیون تومانی سودده نیست، این تصمیم برای پیشگیری از ضرر گرفته شده است.1401/06/25
07:50:06
5.0 / 5
175
تگهای خبر: اینترنت , شهر , فرودگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دوستان پلات
پلات