سخنگوی سازمان هواپیمایی پاسخ داد

چه سایت هایی بلیت اربعین می فروشند؟

چه سایت هایی بلیت اربعین می فروشند؟

به گزارش پلات، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری لیست دفاتر واجد شرایط فروش آنلاین OTA بلیت های اربعین را اعلام نمود.


به گزارش پلات به نقل از ایسنا، جعفر یازرلو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مورد اجرای عملیات پروازی اربعین حسینی ۱۴۰۲ و انتخاب و اعلام دفاتر واجد شرایط فروش آنلاین OTA جهت نمایش و فروش مستقیم بلیت الکترونیکی به زائرین اربعین لیست دفاتر منتخب فروش آنلاین اعلام می شود.
وی افزود: شرکتهای هواپیمایی باید از سایت رسمی فروش خود نسبت به فروش بلیت های اربعین اقدام نمایند، در صورتیکه ایرلاین ها از زیرساخت های لازم برای فروش بلیت برخوردار نباشند صرفاً مجاز به عرضه بلیت در بازه زمانی اربعین ۲۷ مرداد تا ۲۰ شهریور از راه این دفاتر خواهند بود: شرکت آرا جهان نوین گستر اطلس به نشانی سایت snapptrip.ir؛ شرکت آبنوس گشت تهران به نشانی سایت flytoday.ir و شرکت سفرهای علی بابا به نشانی سایت alibaba.ir.
سخنگوی سازمان هواپیمایی تصریح کرد: هرگونه فروش خارج از دو روش (سایت رسمی فروش ایرلاین یا دفاتر منتخب فروش آنلاین) تخلف بوده و متخلفان ضمن برخوردهای قانونی به مراجع نظارتی معرفی خواهند شد.
یازرلو در رابطه با شرکت هایی که پروازهای اربعین را انجام می دهند، اظهار داشت: فلای بغداد، آتا، ایران ایر، ایرتور، کیش، پویا، قشم ایر و ساها تا به امروز مجوز فوق العاده اربعین گرفتند؛ یه سری از شرکت ها هم مجوزهای برنامه ای دارند که مطابق برنامه صورت می گیرد و همه آمار شنبه به صورت کلی اعلام خواهد شد.
او همینطور تصریح کرد: تا هم اکنون تعداد ۳۶۷ مجوز برای سازمان در بازه اربعین برای شرکتهای هواپیمایی صادر شده و برخی از شرکت ها هم درخواست دادند که درحال بررسی است و شنبه اعلام می شود.
به گزارش پلات به نقل از ایسنا، پیش از این هم اعلام شده بود بلیت های اربعین به صورت حضوری یا تلفنی به فروش نمی رسد و فقط از راه سایت های رسمی شرکتهای هواپیمایی یا سایت های فروش آنلاین امکان پذیر است.
منبع:

1402/05/27
03:09:59
5.0 / 5
203
تگهای خبر: سایت , سفر , شهر , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پلات